Kąpieliska termalne - Słowacja – Velky Meder

Sposoby płatności

Każdy gość może zapłacić zabilety wstępu: gotówką w EURO, kartami płatniczymi i  kuponami podarunkowymi.
-
Gotówką w EURO
-
Kartami płatniczymi:  Visa, Mastercard i Maestro.  Prosimy Państwa owcześniejsze zgłoszenie płatności kartą płatniczą.
-
Kuponami podarunkowymi wydanymi na terenie Republiki SłowackiejDrodzy Goście!  Za masaż, usługi kosmetyczne, usługi salonu piękności można płacić tylko gotówką w EURO !


Wyżywienie również z bransoletką chipową

Drodzy Goście!T hermal Corvinus oferuje nową usługę na naszym kąpielisku w Veľkym Mederze:
płatności w restauracjach i barze można teraz dokonywać używając również bransoletki chipowej po wpłaceniu kaucji w kasie.

Instrukcja poprawnego użytkowania bransoletki chipowej :
W kasie wpłaćcie kaucję, która zostanie aktywowana nabransoletce Wpłata kaucji zostanie potwierdzona dokumentem fiskalnym, który należy zabezpieczyć przedzgubieniem!

Za konsumpcję w wysokości przekraczającej kredyt dostępny na bransoletce chipowej klienci muszą w restauracji zapłacić gotówką.
Każdy klient będzie mógł opuścić teren basenu przez bramki (kołowrotek)  dopiero po dokonaniu zwrotu reszty kaucji pozostałej na bransoletce chipowej.

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.